BLOG PŘESTĚHOVÁN!!!

NOVÝ BLOG ZDE

Rozhovor: James Phelps o smrti Freda Weasleyho

4. ledna 2014 v 14:53 | Michelle |  Rozhovory
Poslední dobou jsem si zamilovala trilogii Harryho Pottera (stejně jako dlaších milion trilogií - lidi, co sledují můj blog ví, o čem mluvím ;)). Moje nejoblíbenější postavou byl Fred Weasley. Napsala jsem "byl", protože v posledním díle Relikvií smrti zemřel (Jo, u tý scény se mi klepala brada a měla jsem takovej ten divnej pocit v krku, ale nebulela jsem, jeho herec furt žije a teď se tomu musí děsně smát :D).

Rozhodla jsem se sem dát rozhovor s hercem Freda - Jamesem Phelpsem.

Ještě malá poznámka: U tý scény se museli neskutečně tlemit - ale jen můj názor ;)Fotokoláž "Fred a George Wesleyovi" ZDE.


O posledním dílu série Harryho Pottera.
"Je to opravdu dobrý! Myslím, že opravdu dobrý. Nebyl jsem si jistý, co mám očekávat, abych byl upřímný. "

O natáčení scény, kdy umře Fred.
"Bylo to neskutečné. Cítím se, jako by umřel můj velmi blízký přítel. Bylo to spíš jako scéna ze Zachraňte vojína Ryana než z Harryho Potter, tak to bylo docela fajn, protože každý kluk chce být v akčním filmu a tohle je přesně ono. Ale jenom jsem ležel a nakonec usnul. Myslím, že to byla především výzva pro kluky. Rupert [Grint] a Oliver [Phelps] skutečně z toho dokázali vytáhnot mnohem více. Doufejme, že se to bude lidem líbi, jak jsme to natočili. "

O tom, jak jeho skutečný bratr Oliver zvládl dramatické scény.
"Myslím, že to byl emotivní den pro všechny, když jsme točili Fredovu smrt. Natáčeli jsme ji asi pětkrát a Oliver byl nakonec uplně emocionálně vyčerpán. Je opravdu těžké být v takové pozici a představit si takovouhle věc. "

O sdílení zkušeností z Pottera se svým bratrem.
"Bylo to skvělé. Můžete se vrátit domů a říct všechno o tomto projektu celé své rodině, ale ještě zajímavější je skutečnost, kdy jeden z členů rodiny to prožívá s vámi. Sdílíme takovéhle věci spolu a ještě mnohem více. "

Dokázal odejít z natáčení s malou vzpomínkou.
"Vždycky jsem chtěl mít svojí hůlku, ale nedostal jsem ji, jelikož ji vystavují na různých expozicích. Ale tak jsem si s sebou vzal peníze z banky u Gringottů. Jsou opravdu velmi detailně propracované."

O jeho oblíbené postavě z Pottera.
Myslím, že je to Voldemort, abych byl upřímný. On není jako každý jiný darebák kolem. Za normálních okolností, padouch má výčitky svědomí, ale Voldemort žádné nemá. Myslím, že je velmi silný v tomto smyslu. Lidé, kteří četli knihu znají jeho konec, ale stále de díváš na film a myslíš si, "Jak chceš porazit toho chlapa?"

Zpětný pohled na jeho první den natáčení.
"Pamatuji si to velmi jasně. Byli jsme v malé vesnici v hrabství Yorkshire, doslova uprostřed přírody, natočili jsme poslední scény z prvního filmu, kdy se Harry vrací do vlaku. To je první scéna, kterou jsme točili, a já si pamatuji, že jsem byl nervózní jako prase. "

ZDROJ: http://weasley-guys.blog.cz


U tohohle videa jsem právě měla ten divnej pocit v krku... ta písnička ještě umocňuje ty emoce....;) :/
- Takže jestli se snadno rozbrečíš a měl/as rád/a nebo máš rád/a Freda, nekoukej na to video :DTady je sice vidět i "death scene" Tonksové a Lupina, ale snad nevadí, Fredík je tam taky ;)A jak se ona "osudná" scéna natáčela? Zřejmě takto (jiné video jsem nenašla) ;)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama